wellcome
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

wellcome

Wellcome to my forum
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Изречение с имотиконки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 5:28 pm

Ами аз пиша изречение като заменям някои думи с имотиконки които преличат на тях, а следващия потребител казва какво е било моето изречение и пише ново Razz


Приятелят ми е Влюбено човече в друго Момиче и аз го видях как я сваля и много му се Mad . Започнах да тичане а той тръгна след мен и ми каза Не е честно, тя беше по-красива от теб ! Аз го Целувка и му казах " накарай я да направи това на теб, защото аз вече няма да го правя ! "
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 6:36 pm

Моя приятел е влябен в друго момиче и аз го видях как я свала и много му се ядосах. Започнах да тичам а той трагна след мен и каза не е честно тя е по хубава от теб.
Аз го целунах и му казах накарай я да направи същото на теб защото аз вече няма да го правя


Моето изречение е :
Сега гледам :3659: и си scratch дали да го доизгледам целия или да прочета study .


Последната промяна е направена от на Вто Юни 05, 2007 7:09 pm; мнението е било променяно общо 5 пъти
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 6:44 pm

Сега гледам Властелина на пръстените и се чудя дали да го изгледам целия или да прочета книгата .


Имам си ново cat което Спи по цял ден !
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 05, 2007 6:58 pm

Имам си ново коте което спи п цял ден.

Сега е Witch and cat и аз сам много affraid от Момиче Момиче които се обличат като вещици
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 10:53 am

Сега е Хелоуин и аз сум много изплашена, от момичетата които се обличат като вещици.


Планирам Изречение с имотиконки 74715 изненада в къщи за една рожденичка, но когати разбрах че тя ми е Изречение с имотиконки 178488 целия Изречение с имотиконки 74715 се провали
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
reloader
...
...
reloader


Брой мнения : 5
Age : 30
Localisation : О_o
Registration date : 06.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeСря Юни 06, 2007 7:22 pm

Аз имам малка Момиче . Тя постоянно тичане аз много се друг сръдлю сърдит а тя се Смеене Smile
Върнете се в началото Go down
http://plamkataweb.no-ip.info
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 8:17 am

reloader написа:
Аз имам малка Момиче . Тя постоянно тичане аз много се друг сръдлю сърдит а тя се Смеене Smile

Трябваше да преведеш моето Wink

Твоето е :
Аз имам малка приятелка. Тя постоянно тича, аз много се сърдя а тя се смее и се усмихва


Някой да каже вместо мен че нещо са не ми се мисли Embarassed
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:30 am

Това е на принцес оф да дарк:
Планирам купон у нас за една рожденичка но когато разбрах че тя ми е сардита целия купон се развали


Бях в едни приятели да им пазя Момиче Момиче Момиче Момиче но тогава спря тока и аз взех Ангел държи свещник но Момиче Момиче Момиче Момиче се affraid и се скриха но аз започнах да им Анел сжири на флейта и те спряха да се affraid
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 9:44 am

Не е сърдита, а е забила нож в гърба ми Wink


Твоето е :
Бях в едни приятели да им пазя дъщерите, но тогава спря тока и аз взех един свещник, но момичетата се изплашиха и се скриха, но аз започнах да им свиря и те спряха да се плашат.


Ето моето :

Ходих в зоопарка и там видях elephantelephant, rendeerrendeer , pigpig, големи catcat, albinoalbino, ЛъвЛъв, РибкаРибка, , ovenoven, и ракрак, снимах ги всичките. После изкарах снимикте. И сега са ми в албума .
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeЧет Юни 07, 2007 10:18 am

Бях в зоопарка и видях слонове, елени, прасета, големи котки, зайци, лъвове, риби, овни и раци и всичките ги снимах.После извадих снимките и си ги сложих в албума.

Днес sunny е по силно от обикновенн и ще изляза с конче да го пояздя и после да го искъпя .
Върнете се в началото Go down
..:..BaBy_AnGeL..:..
crazy
crazy
..:..BaBy_AnGeL..:..


Брой мнения : 78
Age : 27
Registration date : 08.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 10:01 am

Днес слъънцето е по силно от обикновено и ще изляза с кончето си да го пояздя и после да го изкъпя




Тази сутрин аз съм много Sleep Sleep когато се събудих отидох да си Човече ще яде пуика Човече ще яде пуика Човече ще яде пуика после да си хапна Изречение с имотиконки 199489 Изречение с имотиконки 199489 после Човече мие чиниите после ще пътувам за Самоков и после пак ще човече брой овце
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 10:14 am

Тази сутрин аз съм много заспала. Когато се събудихотидох да си изям закуската после да си хапна вафлата. После измих чиниите. После ще пътувам за Самоков и после пак няма да мога да заспя, затова ще броя овце.

Искам да отида на северния и на южния полюс, за да видя пингвин и бели мечки. Купих си билет за самолет и утре заминавам . Много съм бананче че ще видя едно от любимите ми животни ( пингвин ) !!!
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
..:..BaBy_AnGeL..:..
crazy
crazy
..:..BaBy_AnGeL..:..


Брой мнения : 78
Age : 27
Registration date : 08.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 11:07 am

Искам да отида на северния и на южния полюс, за да видя пингвини и бели мечки. Купих си билет за самолет и утре заминавам . Много съм щастлива че ще видя едно от любимите ми животни ( пингвин ) !!!



Вчера си писах с Целувка ми, той ми каза че си е хванал още едно Целувка . На другия ден аз го попитах дали тя е по flower от мен а той каза"Да" Тогава аз се Не е честно
Върнете се в началото Go down
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 11:39 am

Искам да утида на северния и на южния полюс, за да видя пингвини и бели мечки.Купих си билет за самолет и утре заминавам.Много сам весела че ще вида едно от любимите ми животни(пингвин)!!!


Днес е моя рожден ден и има голям Изречение с имотиконки 74715 и мама и тате ми подарихаплушено конче
Върнете се в началото Go down
..:..BaBy_AnGeL..:..
crazy
crazy
..:..BaBy_AnGeL..:..


Брой мнения : 78
Age : 27
Registration date : 08.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 12:28 pm

А моиту изречение друг сръдлю



Днес е моят рожден ден и има голям купон мама и тати ми подариха плюшено конче
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 12:52 pm

Вчера си писах с гаджето ми, той ми каза че си е хванал още едно гадже . На другия ден аз го попитах дали тя е по сладка от мен а той каза"Да" Тогава аз се разсърдих.


В момента си човечепрай палачинки . Но видях че Черешки са узрели вече и отидох да си набера, а когато се върнах човечепрай палачинки бяха изгоряли. Затова трябваше да Готов за ядене изгорели палачинки. Но за сметка на тва ядох за десерт вкусни Черешки.
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
..:..BaBy_AnGeL..:..
crazy
crazy
..:..BaBy_AnGeL..:..


Брой мнения : 78
Age : 27
Registration date : 08.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПет Юни 08, 2007 2:44 pm

В момента си правя палачинки . Но видях че са черешите за узрелиузрели вече и отидох да си набера, а когато се върнах палачинките бяха изгоряли. Затова трябваше да изгорели палачинки. Но за сметка на тва ядох за десерт вкусни череши .



Моят любим певец е Емси farao ,а Цеко Сифоня според мен е elephant
Върнете се в началото Go down
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 12, 2007 2:21 pm

Моят любим певец е Емси фараона а Цеко сифоня според мен е слон


Мама е queen тате е king а брат ми е pig
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeВто Юни 12, 2007 5:48 pm

Мама е кралица, тате е крал а брат ми е свиня



Трябва да отида да купя Хлебчета , защото после няма да има какво да Човечета се хранят което всъщност за мен е добре, защото няма да Човече мие чиниите
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 12:19 pm

Трябва да утида да купя хляб, защото после няма да има какво да ям което всъщност за мен е добре защото няма да мия чиниите

Много ми се Sleep но сега трябва да study
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeСря Юни 13, 2007 2:17 pm

Много ми се спи, но сега трябва да чета.

Кучето ми роди. Аз съм много
cheers , защото ще си запазим едно Момиче кученце.


P.S. Това е истинаа What a Face What a Face
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
agito
Напреднал
Напреднал
agito


Брой мнения : 160
Registration date : 05.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeЧет Юни 14, 2007 11:50 am

Кучето ми роди и аз съм много весела и си запазих едно женско кученце


Днес всички ще ходят на Изречение с имотиконки 788763 и ще има там Човечета се хранят и от любимите ми Хлебчета но мама не ми даде да ходя накрая аз я Изречение с имотиконки 806502 и тя ми даде и аз бях много бананче
Върнете се в началото Go down
~Princess of the dark~
Гадно и отмъстително админче
Гадно и отмъстително админче
~Princess of the dark~


Брой мнения : 229
Age : 28
Registration date : 04.06.2007

Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitimeПон Юли 02, 2007 9:49 pm

Oнес всички ще ходят на купон и ще има там храна и от любимите ми хлебчета, но мама не ми даде да ходя накрая аз я помолих и тя ми даде и аз бях много щастлива

Ами можеше да сложиш точки и запетайки защото има много и, но както искаш


Suspect защо винаги всички трябва да се правят на много печени дори и това да не е тяхния характер ? Е така де който си е печен да се държи като такъв, но не е нужно мухльовците да копират и да се правят печени ! И така аз реших да scratch и да помисля по този въпрос. След дълго scratch реших че съм права че не трябва да е така ! И понеже бях изморена от scratch, защото мят мозък не е създаден за толкова много мислене реших малко да Sleep . Легнах да Sleep и сънувач че някъкъв мухльо ми се Изречение с имотиконки 235319. Тогава аз си помислих " е не заслужавам някакъв тъп мухльо да ми се Изречение с имотиконки 235319 " и реших да го Изречение с имотиконки 324709. Накрая аз победих ... и после никой не посмя пак да ми се Изречение с имотиконки 235319
Върнете се в началото Go down
http://krisitooo1.piczo.com
Sponsored content





Изречение с имотиконки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Изречение с имотиконки   Изречение с имотиконки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Изречение с имотиконки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
wellcome :: Други :: Игри-
Идете на: